.

.

Патување Колекција Жени Киликија Лизгајте На Пумпи Со Отворени Прсти Со Повеќе Ремени

Патување Колекција Жени Киликија Лизгајте На Пумпи Со Отворени Прсти Со Повеќе Ремени

DEN 351.84
Износ

Штиклите од стилето Киликија од Колекцијата Патување сигурно ќе донесат комплименти. Платнениот материјал, обложеното подножје, деталите за лак со повеќе ремени и отворениот квадратен прст ќе направат совршена комбинација на стил да ги остави овие чевли да ве однесат каде и да сакате. Затворањето со лизгање ќе ги направи лесна пета за лизгање во напорните денови. Висина на петицата : 3 1/2-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горниот Материјал : Платно. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3 1/2-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горниот Материјал : Платно. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3 1/2-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горниот Материјал : Платно. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

R

Им се допаѓа и на купувачите