.

.

Зодани Дами Пумпи Чевли За Фустани Со Високи Потпетици Шилести Потпетици На Прсти Жени Жени Удобност Лизгање На Вино Црвено 6

Зодани Дами Пумпи Чевли За Фустани Со Високи Потпетици Шилести Потпетици На Прсти Жени Жени Удобност Лизгање На Вино Црвено

DEN 658.72
Износ

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Штикли Од Стилето, Чевли За Облекување, Пумпи, Пумпи Со Високи Потпетици, Пумпи За Облекување, Свадбени Чевли Тип На Шема : Цврста Боја : Бела, жолта, црвена, зелена, црна, сина, розова, црвена вино, портокалова, сребрена сива, шампањ, златна (специјална СТП), Сребрена (специјална СТП) (По Избор)Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 6.5, Сад 7, Сад 7.5, Сад 8 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон : Тип На Гумена Пета : Прицврстување На Стилета : Лизгање На Типот На Прсти : висина на Зашилена Цевка : ниска сезона : пролет, лето, fall, зимски прилики : секојдневна, работна канцеларија, шопинг, дружење, СЕКОЈДНЕВНО, внатрешно, надворешно, Празнични карактеристики : 1. Штикли од стилето : елегантниот фустан пумпа чевли за жени има потпетица од стилето, совршено може да ја покаже вашата секси и фигура.2. Удобен и Удобен : совршениот дизајн на лизгалки ви олеснува да ги вклучувате и исклучувате чевлите, а удобната падина е многу погодна за секојдневно одење.3. Трендовски Дизајн : Прекрасните пумпи со зашилени прсти изгледаат едноставно елегантно. Зачинете го вашиот изглед и одете со стил и самодоверба! 4. Најдобар Избор : Таков пар женски потпетици не е само модата што мора да ја имаат модерните гардероби, туку и совршен подарок за љубовниците, семејството и пријателите.5. Разноврсна : со удобноста и модниот дизајн, високите потпетици можат да важат за секоја пригода во секојдневниот живот, како што се свадби, забави, работа, танци, добротворни топки, цркви, дипломи, канцеларии, бизнис, настани за вечера, состаноци, коктели, ноќни клубови, враќање дома и така натаму.Содржина на пакетот : 1 Пар Пумпи За Фустани За Жени (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Овие Горни Пумпи Чевли Се Направени Од Мек Сатенски Материјал, Мазни и Удобни. Пумпите за облекување се Лесни и Флексибилни Чевли со Елегантен, Стилски и Извонреден Изглед. Карактеристики : Овие Штикли Од Стилето За Жени Со Витка Силуета Со Секси Зашилен Прст И Уникатен Метален Декор за Лепенка, А Високите Потпетици Од Стилето Ви Даваат Поттик Од Неколку Инчи На Вашата Рамка и Ги Издолжуваат Нозете За Елеганција со Секој Чекор. Стабилна Пета : Висока Пета Од 10 см/3,94 инчи, За Да Создадете Стабилна Пета, Со Удобен Дизајн на Пета, Удобна За Носење Без Замор На Стапалата, Ѓон Против лизгање Со Одлична Влечна Сила и Зафат Ја Подобрува Вашата Стабилност. Удобност : Овие Удобни Високи Потпетици Дизајнирани Со пријатна и Удобна Постава за Кожата, Совршено Се Совпаѓаат Со Вашите Стапала, Удобно И Самоуверено Искуство за Носење За цел ден. Прилика : Пумпите Со Високи Потпетици се Совршен Придружник или Жени, Разноврсни За Видови Облека, Можете да Присуствувате на Секоја Пригода, Како Што Се Состанок, Свадба, Забава, Вечер, Топка И Така Натаму.

R

Им се допаѓа и на купувачите