.

.

Патување Колекција Жени Хети Тру Удобност Пена Отворен Пети Средината Стилето Пумпи

Патување Колекција Жени Хети Тру Удобност Пена Отворен Пети Средината Стилето Пумпи

DEN 480.00
Износ

Колекцијата Хети По Патување ќе изгледа одлично на вашите нозе. За текстуриран изглед, плетените вегански кожни ремени ги надминуваат овие сандали со потпетици. Подножјето со пена за Удобност од 4 мм tru обезбедува удобно вклопување, а стилот е подигнат со витка пета. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Еден Бенд. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите