.

.

Патување Колекција Жени Елеора Тру Удобност Пена Висока Пета Посочи Пети Пумпи

Патување Колекција Жени Елеора Тру Удобност Пена Висока Пета Посочи Пети Пумпи

DEN 0.33
Износ

Пумпата Елеора Од Колекцијата Патување ќе ве натера да сакате да направите среќен танц кога ќе ја почувствувате нивната влошка од пена од пена од 4 мм. Покрај тоа што имаат толку удобна влошка, тие исто така ќе бидат најстилскиот чевел што некогаш сте го носеле со нивниот луцитен материјал, детали од кристал и ремен за глуждот и бравата. Висина на петицата : 4-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : вештачки. Горен Материјал : вештачки. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

R

Им се допаѓа и на купувачите