.

.

Патување Колекција Жени Марза Тру Комфорна Пена Пумпи Со Отворени Пети Со Средна Пета

Патување Колекција Жени Марза Тру Комфорна Пена Пумпи Со Отворени Пети Со Средна Пета

DEN 2.00
Износ

Нашите потпетици Од стилето Марза Од Колекцијата Патување ќе ве натераат да шетате добивајќи комплименти насекаде каде што одите. Овој изглед може да стане вашиот нов омилен со нивната луксузна веганска кожа, лесни издувани ремени и влез во задниот патент. Како бонус, нивната влошка од пена за удобност од 5 мм и отворен квадратен прст ќе ги остават вашите стапала да го прават среќниот танц за тоа колку ќе се чувствуваат удобно. Висина на петицата : 3 3/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Патент На Задната Пета. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 5 MM Tru Comfort foam. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3 3/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Патент На Задната Пета. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 5 MM Tru Comfort foam. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3 3/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Патент На Задната Пета. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 5 MM Tru Comfort foam. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите