.

.

Гомели Женски Фустан Сандала Плажа Сандали Лето Високи Потпетици Пумпи За Животински Принт Жени Дами Леопард Печатење 5

Гомели Женски Фустан Сандала Плажа Сандали Лето Високи Потпетици Пумпи За Животински Принт Жени Дами Леопард Печатење 5

DEN 2.00
Износ

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Сандали, Сандали Со Високи Потпетици, Сандали За Фустани, Сандали Со Стилето, Сандали Со Високи Потпетици, Тип На Шема На Фустани : Цврста Боја, Животински Принтбој : флуоресцентна зелена, леопард принт, Зебра Печатење (По Избор)Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (следете ја табелата со големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Пуутсол : Тип На Гумена Пета : Прицврстување На Стилета : Тип На Поштенски Прсти : Висина На Отворена Цевка : Ниска Сезона : Лето : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, Празник, плажа, забава, свадба, канцелариски карактеристики : 1. Карактеристики : Отворен Прст, Зашилен Прст, Дизајн На Синџирот На Глуждот, Висока Потпетица Од Стилето, Сандали За Фустани За Жени.2. Сандали Со високи Потпетици : стилета пета со ремен За Глуждот, зашилен прст, создаваат тенок и секси изглед на нозете.3. Сандалите за фустани се совршени за да одговараат со фармерки, шорцеви, фустан, костуми, работна облека, здолниште итн.4. Облечете Сандали за Забавен Настан, Канцелариска Работа, Коктел, Клуб, Матурска, секојдневна облека, Шопинг итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Женски Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Изработен Со гумен ѓон, уживајте во елегантна мода со сигурна удобност кога ќе излезете во сандалите со високи потпетици на СТП. Класичен Дизајн : отворен зашилен прст, животински принт, штикла од стилето, прилагодливо затворање на задниот патент. Дизајнот на отворени прсти и извонредниот дизајн на потпетици нема да ви ги заморат стапалата и ќе направат да изгледате витко и елегантно. Сандали Со потпетици за облекување : надворешниот ѓон за Носење нуди подобро и поудобно искуство при носење. Дизајнот на ременот за глуждот може цврсто да ги затегне чевлите. Зголемете Се : овие чевли можете да ги усогласите со фармерки, Маица, шорцеви, здолништа, фустан, секоја секојдневна или свечена облека. Со таков пар лесни, удобни и трендовски чевли, покажете го вашиот шарм до крај. Прилика : Погоден За партиски настан, канцелариска работа, свадба, клуб, матурска, датум, секојдневна облека, датира, церемонија на дипломирање, фотографија, уличен шопинг итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите