.

.

Зодани Женски Стилето Потпетици Чевли Со Зашилени Прсти Се Лизгаат На Пумпи Свадбена Пумпа Работа Против Лизгање Висока Пета Светло Розова 5

Зодани Женски Стилето Потпетици Чевли Со Зашилени Прсти Се Лизгаат На Пумпи Свадбена Пумпа Работа Против Лизгање Висока Пета

DEN 639.84
Износ

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Штикли Од Стилето, Чевли За Облекување, Пумпи, Пумпи Со Високи Потпетици, Пумпи За Облекување, Чевли За Пумпа За Облекување Тип На Шема : Цврста Боја : црвена, зелена, црна, виолетова, темно зелена, светло розова, розова, црвена вино, портокалова (По Избор)Големина : 4,5 УСД, 5,5 УСД, 5,5 УСД, 6 УСД, 7,5 УСД, 7,5 УСД, 8 САД, САД 8.5, Сад 9 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Лакиран Материјал За Ѓон Од Кожа : Тип На Гумена Пета : Прицврстување На Стилета : Тип На Лизгање На Прсти : Висина На Зашилена Цевка : Ниска Сезона : пролет, лето, fall, зимски прилики : секојдневна, работна канцеларија, шопинг, дружење, Секојдневно, ВНАТРЕШНО, НАДВОРЕШНО, ПРАЗНИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Висина На петицата : секси високата пета за жени има потпетица од стилето, може совршено да ја покаже вашата секси и фигура.2. Удобни и Издржливи : нашите пумпи со затворени пети се со поставата погодна за кожата,кои обезбедуваат целодневно удобно одење. Покрај тоа, издржливиот гумен ѓон обезбедува безбедно одење и нелизгање.3. Трендовски Дизајн : Чувајте го едноставно и секси со чевли со пумпа за облекување, дизајнирани со шилести прсти и цврста боја за дополнителен допир на шик стил. Парот пумпи се најкласичниот дизајн, но никогаш не излегуваат од мода и сигурно ќе вртат глави каде и да одите.4. Најдобар Избор : Таков пар женски пумпи со високи потпетици не се само модните задолжителни работи за модерните гардероби, туку и совршен подарок за љубовниците, семејството и пријателите.Содржина на пакетот : 1 Пар Пумпи За Потпетици (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Овие Пумпи За Потпетици Се Изработени од Лакиран Материјал, Мазни и Удобни, се Лесни И Флексибилни Чевли со Елегантен, Стилски и Извонреден Изглед. Карактеристики : Овие Штикли Од Стилето За Жени Со Витка Силуета Со Секси Зашилен Прст, А Високите Потпетици Од Стилето Ви Даваат Поттик Од Неколку Инчи На Вашата Рамка и Ги Издолжуваат Нозете за Елеганција со секој Чекор. Стабилна Пета : Висока Пета Од 12 см/4,72 инчи, За Да Создадете Стабилна Пета, Со Удобен Дизајн на Пета, Удобна За Носење Без Замор На Стапалата, Ѓон Против лизгање Со Одлична Влечна Сила и Зафат Ја Подобрува Вашата Стабилност. Удобност : Овие Удобни Стилети Со Високи Потпетици Дизајнирани Со пријатна и Удобна Постава за Кожата, Совршено Се Совпаѓаат Со Вашите Стапала, Удобно И Самоуверено Искуство за Носење За Цел ден. Прилика : Високите Пумпи За Потпетици Од Стилето Се Совршен Придружник или Жени, Разноврсни За Видови Облека, Можете да Присуствувате на Секоја Пригода, Како Што Се Состанок, Свадба, Забава, Вечер, Топка И Така Натаму.

R

Им се допаѓа и на купувачите