.

.

Дизни Мики и Роудстер Тркачи 2-Во-Виршла Топла Прачка

Дизни Мики и Роудстер Тркачи 2-Во-Виршла Топла Прачка

DEN 3.00
Износ

Топла прачка дигити куче! Време е за големата трка, А мики Маус е роудстер подготвен да ја премине целта. Лизнете го предниот дел на возилото за да видите како моторот се појавува и продолжете го спојлерот додека автомобилот На Мики се трансформира одverерот Рамблин Во Неговата Жешка Прачка, исто како На Дизни Јуниор, Мики и Тркачите На Роудстер. Отстранлива мики фигура се наведнува на половината, така што вашето дете може да го постави и да го седне во неговиот автомобил. Вашето дете може да ги собере сите и да ги трка! Секој продаден одделно. Дизни Мики и Роудстер Тркачи 2-Во-1 Топла Прачка : Возрасен Опсег : 3Ј+. Трансформирање на возилото со можна мики фигура. Променете Гоverерот Рамблин Во Топла Прачка. Моторот и спојлерот се појавуваат. Соберете ги сите и расирајте ги - секој продаден одделно.

R

Им се допаѓа и на купувачите