.

.

Чуда нација момчиња џогерски панталони, пакувања, големини 4- & хаски

Чуда нација момчиња џогерски панталони, пакувања, големини 4- & хаски

DEN 367.68
Износ

Удобна завршница во неговите обични денови, овие тешки панталони за џогер на „Wonder Nation Kid“ се совршени од игра до вежбање. Супер-мек памучна ткаенина дава целодневна удобност низ сите негови активности. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара џогири. ФИТ : Опуштено со зашилена нога. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Еластични манжетни. Докажано дете Тешко : Супер-мека ткаенина за целодневна удобност. Pогер панталони 2-пакувања за момчиња од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите