.

.

Дизни замрзнати Елса и Ана графичка маица со долг ракав со долг ракав

Дизни замрзнати Елса и Ана графичка маица со долг ракав со долг ракав

DEN 311.84
Износ

Вашето мало девојче ќе сака да ја носи оваа маичка во која има ликови од нејзиниот омилен филм на Дизни - Фрозен. Екипаж. Детали за контраст на печатење. Долги ракави; hi-lo полите. © Дизни, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите