.

.

Ступела каде што проблемите се топат лимон капки потпишете храна и пијалоци сликање бело врамен уметнички печатен wallид уметност

Ступела каде што проблемите се топат лимон капки потпишете храна и пијалоци сликање бело врамен уметнички печатен wallид уметност

DEN 1119.84
Износ

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 30 x 1,5 x 13 врамени. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 24 x 1,5 x 10 преголеми : 30 x 1,5 x 13. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : агруми овошје, овошје, лимон, растение, лист, каде што проблемите се топат како капки од лимон. Дизајн од Ени Лапоинт.

R

Им се допаѓа и на купувачите