.

.

Sumn Industries Airplane Rotor Vintage Wood Texture Design Рамка wallидна уметност од Дилан Метјус

Sumn Industries Airplane Rotor Vintage Wood Texture Design Рамка wallидна уметност од Дилан Метјус

DEN 1.33
Износ

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Колекција на декорирање на домашни декории ротор гроздобер дизајн на дрво текстура, врамена wallидна уметност од Дилан Метјус Димензии : 11 x 1,5 x 14 инчи рамка. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дилан Метјус.

R

Им се допаѓа и на купувачите