.

.

Хамилтон плажа во затворен простор

Хамилтон плажа во затворен простор

DEN 687.84
Износ

Уживајте во вкусна храна на скара во текот на целата година со оваа семејна големина во затворен простор. Големата површина за готвење од 122 квадратни инчи не може да смести до осум порции, додека големиот, кул на рачката на допир нуди безбеден зафат за време на готвењето. Големина на семејство, печење во затворен простор, 122 квадратни квадратни.

R

Им се допаѓа и на купувачите