.

.

Колгејт Максфрес нокаут за белење на паста за заби со мини ленти за здив, фузија на нане, Оз, КТ

Колгејт Максфрес нокаут за белење на паста за заби со мини ленти за здив, фузија на нане, Оз, КТ

DEN 100.16
Износ

Нокаут на Maxfresh е уникатно формулиран со технологија за неутрализирање на мирис што помага да се уништат незгодните мириси и да се борат со подолг вкус на храна*. Оваа хидрирана формула за паста за заби со силика, со вкус на фузија на нане, ослободи моќен брзање на свежина за долготраен свеж здив. *Врз основа на резултатите од намалувањето на мирисот на ин витро и описна анализа на сензорни панели по четкање заби и јазик Колгејт Максфрес Белење на паста за заби со мини ленти за здив, фузија на нане, свежина од 6 мл што трае со часови. Помага во уништување на непријатни мириси и борби со подоцнежната храна*. Спакувани со стотици мини ленти за здив за заживување на чувството. Флуорид паста за заби за борба против шуплините. Белешки заби со отстранување на површински дамки. Кул вкус на нане направен со природна нане добиена од американски земјоделци од нане. Без шеќер, без глутен. *Врз основа на резултатите од намалувањето на ин витро и описна анализа на сензорни панели по четкање заби и јазик.

R

Им се допаѓа и на купувачите