.

.

Риболов живот во САД, капа од чувари на слама, - Унисекс за возрасни

Риболов живот во САД, капа од чувари на слама, - Унисекс за возрасни

DEN 2.67
Износ

Капа за риболов со слама; Риболовната капа на унисекс во САД, риболов, ќе ги запре сончевите зраци веднаш во нивните патеки. Се одликува со висококвалитетна слама, предна ткаена лепенка, печатена под објектот и внатрешната круна, под-визоната против сјајната лента за истегнување на главата и прилагодливата лента за брадата. Најмногу се вклопува една големина. Природна премија слама со највисок квалитет. Предна ткаена лепенка за лого. Истегнете ја лентата за глава. Печатено под круна и внатрешна круна. Анти-сјај под-визор. Заштита на сонце. Прилагодлива лента за брада. Возрасен унисекс една големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите