.

.

Championенски Championенски Powerblend Целосен поштенски худи

Championенски Championенски Powerblend Целосен поштенски худи

DEN 383.68
Износ

Идеално за секојдневно поставување, нашиот Full Blend® Full Zip Hoodie е ваш чекор за да работите или да се дружите. Лабаво вклопување со паднати рамења за крајната удобност, со класично лого на скриптата за лево градите за автентичен спортски стил. Исклучително меко руно со средна тежина се спротивставува на намалувањето и пилињето, така што го одржува својот одличен изглед и вклопување. Деталите ја прават разликата со предниот џеб од Канга за складирање на најважни работи, аспиратор со памук со плетени влезови и иконични лого на лепенка на левата манжетна. Лабаво вклопување. Падна потпирачка. Ребрести манжетни и лента за половината. Предниот џеб во Канга. аспиратор поставен со памук. Намален смалување. Намалена пилула. Направено со нас одгледувана лента од памучна лента со двојка на задниот врат. Иконски лепенка „Ц“ на левиот зглоб Процент на рециклирани влакна што се користат при изработката на ткаенината. 25 "предната должина на телото.

R

Им се допаѓа и на купувачите