.

.

Чиста Аудио Цел Вистински Безжични Спортски Слушалки-Стоун

Чиста Аудио Цел Вистински Безжични Спортски Слушалки-Стоун

DEN 1.00
Износ

Нашите најлесни вистински безжични спортски слушалки се создадени за да понудат сигурно, но сепак удобно вклопување. Тие лесно седат во вашето уво, елиминирајќи го притисокот во ушниот канал за разлика од другите конкурентни слушалки, обезбедувајќи продолжена употреба без непријатност. Мекото крило во форма на ц ќе ги задржи безбедно на место за време на најригорозниот тренинг. Целта ве носи до целта со прилагодени драјвери од 14 мм кои произведуваат робустен звук и длабок бас. * ; Дизајнот остварува телефонски повици, со својата технологија за потиснување наchо и два микрофони, пријатно искуство;•;СЛУШАЛКИТЕ за ЦЕЛ остануваат безбедни и удобни без разлика на тренингот;•;со Лебдечко Бесплатно ц-здолниште, едноставно вметнете ја слушалката во увото и извртувајте за да се заклучите на место. •; Ipx4 отпорен на пот, дизајн отпорен на вода со контролно копче обложено со силикон и дизајн отпорен на капки обезбедува долготрајна издржливост;•;до 20 часа вкупна репродукција на музика со вклучената кутија за полнење;•;6 часа репродукција со слушалки, 14 часа дополнително со куќиште за полнење. * ; Клер е официјален аудио партнер на Обединетата Фудбалска Лига;•; за ограничено време, изберете тимски брендиран случај ЗА полнење ЦЕЛИ. •; Прилагодено подесениот динамичен двигател од 14 мм ви обезбедува исклучителен опсег на звук што го одржува Вокалот Почист, а басот силно удира. * ; Едноставните гестови На Подлогата За Допир ви овозможуваат да контролирате повици, да следите прескокнување, репродукција/пауза, јачина на звук и вашиот гласовен асистент.

R

Им се допаѓа и на купувачите