.

.

Галерија решенија потресена бела лажичка врамена огледало со акцент на wallидот

Галерија решенија потресена бела лажичка врамена огледало со акцент на wallидот

DEN 3.00
Износ

Овој стилски 21x25 потресена бела лажичка врамена огледало со акцент на wallидот е врамен во елегантна рамка со широка ширина од 2,8 ". Инспирирана од старо штала од штала, силно потресената бела завршница додава рустикален шарм и модерен елемент на фармата во вашиот простор. Заболената стакло е и двете се и стаклото со заплет. полиран и глам што без напор ја влече секоја просторија заедно. Висат безбедно на која било wallидна површина со индустриски закачалки на задниот дел што ја прават инсталацијата привремена. Осветлете го вашиот простор со ставање на ова прецизно стокмено огледало во вашата дневна соба, влегување или бања. Рамки. Инчи широк x 25,4 инчи високи и огледални внатрешни мерки. Ова заоблено правоаголно огледало е убаво врамено во широка рамка со ширина од 2,8 “завршена во потресена бела боја. Огледало мерки 21,5 "Широк x 24,5" висока и огледало Внатрешна мерка 15,5 "широк x 19,5" висок. Безбедно виси на кој било wallид со метални закачалки со јачина на задниот дел. Изработено од густо, силно метал и стакло што има двојно обложена сребрена поддршка со мазни заоблени рабови. Разновидното врамено огледало може да се прикаже вертикално или хоризонтално. Одлично за трпезаријата, фоаје, над мантија, па дури и како огледало на суета за бања.

R

Им се допаѓа и на купувачите