.

.

6 w 14 d 26 h јорктаун груб пила корбел w бек -плоча, Даглас ела

6 w 14 d 26 h јорктаун груб пила корбел w бек -плоча, Даглас ела

DEN 3.00
Износ

Нашата рустикална колекција е инстант класика. Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните технологии за изградба на производи од дрво „Дневник и дрва“ што биле во архитектура со векови. Бидејќи нашите производи не се сушат печки, секоја ставка во нашата рустикална колекција е 100% уникатна и ќе ги содржи природните варијации што ги нуди дрвото. Вашата дрвена заграда, Корбел, рафтер опашка, ќе содржи уникатни бои, зрна, текстури, јазли, Сапвуд се издвојува од домовите за сечење колачиња; Користете го семејството на производи за рустикална колекција. 6 "W x 14" D X 26 "H Јорктаун груб пилен корбел w/плоча, Даглас ел.

R

Им се допаѓа и на купувачите