.

.

јубнлви танкини костими за капење женски сплит костим за капење возбудлив елек стомак цветен костим за капење бикини со висок струк два костими за капење комплети

јубнлви танкини костими за капење женски сплит костим за капење возбудлив елек стомак цветен костим за капење бикини со висок

DEN 1.33
Износ

Дајте ви удобно искуство со носење.81" Должина На Панталоните : 30СМ/11. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Овој спортски дводелен костим за капење е идеален за летна плажа, забава, базен, спа центар, сончање и одмор. Карактеристика : Мек и удобен материјал, добра дише и издржлив. Доверба во обликот на телото, нема потреба од премногу објаснување.

R

Им се допаѓа и на купувачите