.

.

Менс Aut И Зима Обичен Единечен Костум Јака Џеб Волна Волнено Палто Мал Блејзер Ветробран

Менс Aut И Зима Обичен Единечен Костум Јака Џеб Волна Волнено Палто Мал Блејзер Ветробран

DEN 319.68
Износ

Сезона : umn И Зима. Секс : Машки. Повод : Секојдневно И Забава. Стил : мода секојдневен. Материјал : волна. Тип На Шема : Цврста Боја. Должина на ракавот : долго. фит : фит. Добивате : машки Капут големи Зимски Јакни За Мажи Правила За Дожд Јакна За Мажи Мала Зимска Табела со Големина на Палто : . Големина : М Биста : 100см/39,37" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 59см/23,23" Должина : 68см/26,77"Големина : Л Биста : 104см/40,94" Рамо : 44см/17,32" Ракав : 60,5 см/23,82" Должина : 70см/27,56"Големина : XL биста : 108см/42.52" рамо : 45см/17.72" ракав : 62см/24.41" должина : 72см/28.35"големина : ххл Биста : 112см/44.09" Рамо : 46см/18.11" ракав : 63.5 см/25.00" должина : 74см/29.13"големина : xxxl биста : 116cm/45.67" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 65cm/25.59" должина : 76cm/29.92"Големина : Xxxxl биста : 120cm/47.24" рамо : 48cm/18.90" ракав : 66cm/25.98" должина : 77cm/30.31 карактеристики : големи Ревери, долги ракави, едно копчиња, Два Странични џебови, еднобојна, средна должина. Машка Класична Палто јакна. Ветроупорна, Безвременска Верзија. Лабава Одговара За Софистициран Изглед. Убава И Модерна. Утрото На Есента И Зимата, Палтото Ве Тера Да Не Се Плашите Од Студот. ①Материјал е Направен Од Висококвалитетни Материјали, Класичниот Машки Волнен Капут Е Изработен од Висококвалитетна Ткаенина, Која Е Ветерна И Мека, Одржувајќи го Вашето Тело Топло и Удобно Во текот на Целиот Ден. Издржливо, Носење -, нема Да се Намали или Избледи. Побарајте Комбинација Од Мода И . ●Прилика●Стилска И Секојдневна Силуета, Направете Го Вратот Да Изгледа Витко. Погоден За Работа, Состанок, Канцеларија, Свадба, Патување И Секојдневна Употреба. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите.

R

Им се допаѓа и на купувачите