.

.

Исцелување Раце Виолетова Етикета Женска Џејн 2-Џебен Врв За Чистење

Исцелување Раце Виолетова Етикета Женска Џејн 2-Џебен Врв За Чистење

DEN 319.68
Износ

Исцелување Раце Виолетова Етикета 2167 Јапеејн 2-Џеб, И-Врв На Деколте За Жени-Стилски Фит, Врвен МЕДИЦИНСКИ Пилинг Со Истегнување Со Високи Перформанси МОДЕРЕН ДИЗАЈН со МАКСИМАЛНА ИЗДРЖЛИВОСТ : Нашиот врв На Јапеејн ви го дава изгледот што го сакате со потребната издржливост. Одликувајќи се со стилско вклопување со Деколте во Форма На Y, деталите за шиење со тројна игла на деколтето и џебовите ќе бидат во чекор со сите ваши барања. Мерење на должината на телото (врз основа на мала големина) : 26,5". МОДАТА ГИ ИСПОЛНУВА ПЕРФОРМАНСИТЕ : Со перформанси И издржливост "Миење и Носење", овој врв има панели за принцези, пикадо за грб и странични процепи кои обезбедуваат супериорно вклопување. Додавајќи допир на разноврсност на вашата униформа, овој Врв на Вратот лесно преминува од работа во релаксација. МНОГУ СКЛАДИРАЊЕ : медицинскиот врв За чистење Јапеејн има два длабоки предни џебови за лепенки, совршени за скоро секој додаток што го сакате веднаш на дофат на раката. Без разлика каде работите или која е вашата работа, знаеме дека ќе цените многу џебен простор.

R

Им се допаѓа и на купувачите