.

.

Производи за миленичиња мираж613-Рд-Два Реда АБ Кристална Јака За Кучиња, Црвена Големина 14

Производи за миленичиња мираж613-Рд-Два Реда АБ Кристална Јака За Кучиња, Црвена Големина 14

DEN 2.00
Износ

Производите за миленичиња мираж се единствени во понудата на разноврсна палета на производи за вашето домашно милениче животни. Производната линија се состои од Јаки За Кучиња, Поводник За Кучиња, лекување Кучиња и Облека. Различни дезени и привлечни бои не натераа да се издвоиме. Нашиот квалификуван занаетчија користи врвни суровини за да ја зголеми силата и издржливоста на стоката. Мираж го прави вашето домашно милениче поудобно.3/4 во. широка јака украсена со 2 реда кристали и тока од кристал. Спецификациидизајн : Два Реда материјал : АБ Кристална Боја : Редизајн : 14вежина : 1 фунти-СКУ : МР613-02РД-14 3/4 " широка јака украсена со 2 реда кристали и тока од кристал. Резиме на производот : Нови Производи За Домашни Миленици/Премиум Двореден Раб Поставена Колекција На Кристали/Два Реда АБ Кристални Јаки За Кучиња@Јаки За Кучиња И Поводници/Блинг Јаки/Премиум Двореден Раб Поставена Колекција На Кристали/Два Реда АБ Кристални Јаки За Кучиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите