.

.

Такт Висок Раст На Косата, Природна Густина На Косата Есенцијално Масло, Такт Високо Масло За Коса, Такт Висок Раст На Косата Есенцијално Масло

Такт Висок Раст На Косата, Природна Густина На Косата Есенцијално Масло, Такт Високо Масло За Коса, Такт Висок Раст На Косата

DEN 287.20
Износ

Ако се појават иритации, ве молиме престанете да користите и побарајте мислење од лекар Список за пакување : 1/2/3 Еез x Purc Масло За Раст На Влакнест Висок Раст на Косата : 1. Одржувајте Го Скалпот Здрав : Ја Користи косата И ја одржува природната рамнотежа на скалпот, ја подобрува циркулацијата во скалпот, обезбедувајќи многу потребна кондиција, мазност и природен сјај на скалпот и косата без да ја прави тешка или мрсна. Ја штити И Храни Косата и Го Намалува Понатамошното Опаѓање на Косата и Скршената Коса. Оставете да делува 2 минути за да се овозможи длабока пенетрација и целосна апсорпција.

R

Им се допаѓа и на купувачите