.

.

Табела со трупец на дрво Крафорд и Бурк Рејмонд Вуд со тркала, кафеава

Табела со трупец на дрво Крафорд и Бурк Рејмонд Вуд со тркала, кафеава

DEN 2031.84
Износ

Рејмонд Природно враќање од дрво 41 "Табела за трупот се дуплира како масичка за кафе и кеш за складирање додека одржува шик, цврсто присуство. Природното обновено дрво обезбедува светла, сјајна завршница што ќе одговара на рустикални, современи и скандинавски шеми за дизајн. Црните метални рачки, рачки со црни метални Тркала, брава и акценти обезбедуваат впечатлив контраст. Потребно е минимално склопување. Одлично за складирање во која било просторија; функционира како и маса за кафе; природно дрво; ; Потребно е минимално собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите