.

.

Сина камен река песок мулти боја луксузен фрлање перница 20in 30in

Сина камен река песок мулти боја луксузен фрлање перница 20in 30in

DEN 0.33
Износ

Облечете го вашиот кауч со овој прекрасен впечатлив акцент сина камен река песок со повеќе бои луксузни фрлања перници. Ткаенината на оваа трендовски перница е мешавина од полиестер, памук и рајон. *Бои : кафеава, сина, беж *ткаенина Потекло : САД. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 40% полиестер 30% памук 30% рајон *Фламбилноста : CAL 117-2013, NFPA 260, UFAC I Blue Stone River Sand Multi Color Luxury Throw Pillow 20in x 30in.

R

Им се допаѓа и на купувачите