.

.

Инктастична Мојата Мими Ме Сака До Месечината И Грбот Слонови Во Облаци Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Инктастична Мојата Мими Ме Сака До Месечината И Грбот Слонови Во Облаци Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

DEN 1.00
Износ

Добредојдовте на новото малечко со нашите Мими Ме Сака До Месечината И Назад Долги Ракави Ползавец кој две среќни слонови сместен меѓу ноќното небо. За поладно време, облечете го бебето во овој мек ползавец со долги ракави во одлично фитинг ребро за бебиња 1х1. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Белата е зашиена со 100% памучна нишка, рамни Шевови, двојно игла зашиени ребра врзување на вратот, рамената,ракавите и отворите на нозете, Засилено три-предвремено затворање на врзување. Ползавец Со Долги Ракави. Инктастична Мојата Мими Ме Сака На Месечината И Назад Слонови Во Облаци Новороденче Долг Ракав Боди Унисекс 0080 Розова Новороденче. Прави симпатичен подарок за туш за бебиња за внук или внука!. Добредојдовте на новото малечко со нашите Мими Ме Сака До Месечината И Назад Долги Ракави Ползавец кој две среќни слонови сместен меѓу ноќното небо. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. Двојна игла зашиени ребро врзување на вратот, рамената, ракавите и отворите на нозете. од промовирана баба баба слон љубовник тематските животни зоолошката градина зоолог син ќерка внука внука внука роденден ѕвезди акварел симпатична љубов најава открие дијамант.

R

Им се допаѓа и на купувачите