.

.

Трговска Марка Ликовна Уметност Ил Гранде Орологио ВТОРИ Платнена Уметност Од Алан Блаустеин

Трговска Марка Ликовна Уметност Ил Гранде Орологио ВТОРИ Платнена Уметност Од Алан Блаустеин

DEN 319.84
Износ

Подготвена за презентација без рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Ил Гранде Орологио ВТОРИ" Платнена Уметност Од Алан Блаустеин : Уметник : Алан Блаустеин. Предмет : Пејзажи. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

R

Им се допаѓа и на купувачите