.

.

Викерман 13 Сребрена Бонбони Заврши Нето Врвот Финалето Украс Со Сјајот Акценти

Викерман 13 Сребрена Бонбони Заврши Нето Врвот Финалето Украс Со Сјајот Акценти

DEN 3.00
Износ

Викерман 13 " Сребрена Бонбони Заврши Нето Врвот Финалето Украс Со Сјајот Акценти. Овој украс се одликува со дупчено и жично безбедно капаче за лесно и сигурно украсување. Оваа уникатна ставка е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Дополнете го вашиот празничен декор со издржлив и уникатен Финален Украс. Се одликува со бонбони завршница со сјајни акценти кои ќе одговараат со различни декор. Дупчат и Јамка за безбедно виси. Цветната жица безбедно го прицврстува украсот на дрвото. Додадете боја и текстура во вашата колекција На новогодишна елка или празничен декор со овој издржлив украс.

R

Им се допаѓа и на купувачите