.

.

Растенија III 14 16 wallидна уметност

Растенија III 14 16 wallидна уметност

DEN 3007.36
Износ

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му на секој дизајн убав естетски. Растенија III 14 "x 16" wallидна уметност : убаво врамена декоративна wallидна уметност. Полиестерска рамка. Лесно е да се обеси, не е потребно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите