.

.

Машка Долна Облека зувимк, Машка Долна Облека Класичен Низок Пораст Краток Бел, 3XL

Машка Долна Облека зувимк, Машка Долна Облека Класичен Низок Пораст Краток Бел, 3XL

DEN 1.00
Износ

Дишете Физиолошки Гаќи Одвојување Куршум Долна Облека Машка машка долна Облека Машки Гаќички Пакет Ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот И поставките ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Материјал : 95%Целулоза+5%Спандекс што добивате : 1 ПАРЧЕ долна облека прилика : Секси, Лежерна Дебелина : Стандардна Белешка : Моден дизајн,,! Сезона : Алгендер : Човек 87% Полиестер, 13% Еластан. Увезени. Машинско Перење. Рамна брава за дополнителна удобност. 3д дизајн На Торбичка : мекиот двослоен дизајн на торбичка обезбедува повеќе простор за машки приватни делови без истиснување или ограничување.

R

Им се допаѓа и на купувачите