.

.

Qtinghua Новороденче Девојчиња Ромпер Цветни Печати Без Ракави Ромпер Едно Рамо Комбинезон Со Лента За Глава Постави Црвен Цвет 12 Месеци

Qtinghua Новороденче Девојчиња Ромпер Цветни Печати Без Ракави Ромпер Едно Рамо Комбинезон Со Лента За Глава Постави Црвен Цвет

DEN 206.24
Износ

Бебе Девојки Ромпер Во Собата, Зајак/Пеперутка/Цвет Печати Без Ракави Ромпер Со Лента За Коса. Симпатичната и модерна ромперка за бебиња за бебиња со облека со лента за глава мора да биде прекрасен подарок за вашето бебе. Големина Шема. Големина (см). 70должина : t36, 5tt Bust : t38tt Suggest Возраст : t0-3 Месеци. 80должина : t38tt Bust : t40tt Suggest Возраст : t3-6 Месеци. 90должина : t39, 5tt Bust : t42tt Suggest Возраст : t6 - 12 Месеци. 100tlenght : t41tt Bust : t43tt Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. Големина(инч). 70tlenght : t14. 37 t Bust : t14. 96 t Suggest Возраст : t0 - 3 Месеци. 80tlenght : t14. 96 t Bust : t15. 75 t Suggest Возраст : t3-6 Месеци. 90должина : t15, 55 t Bust : t16, 54 t Suggest Возраст : t6 - 12 Месеци. 100tlenght : t16. 14 t Bust : t16. 93 t Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. Спецификација. Име на предметот : бебиња ромпер сет. Боја : розова зајак, црвен цвет, зелена пеперутка,. Големина : 70, 80, 90, 100. Материјал : мешавина од памук. Ракав : без ракави. Пол : девојки. Содржина На Пакетот. 1pc x romper. 1pc x лента за глава. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : комплетот за шмиргла за бебиња е изработен од материјал за мешавина од памук, мек и удобен за носење, пријателски за кожата, го прави вашето бебе удобно во текот на целиот ден. Симпатична Дизајн : бебе девојки ромпер е без ракави, декоративен лак на рамото, зајак/пеперутка/цвет печатени шема, препоните копчиња се погодни за менување на пелена, пар со лента за глава, модерен и убав. Достапна Големина : достапни се 4 големини : 0-3 месеци, 3-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци. Редовното вклопување постигнува совршена рамнотежа помеѓу цврстото и лабавото. Повод : Совршен За семејни собири, настани родител-дете, активности на отворено, секојдневни, секојдневни, игра, празник, црква, роденден итн. Пакет и Нега : ќе добиете 1pc x baby romper и 1pc x лента за глава. Машина за перење. Висат за сушење се предлага.

R

Им се допаѓа и на купувачите