.

.

Чикологија Приватност И Филтрирање На Светлина Делукс Прилагодливи Лизгачки Панели

Чикологија Приватност И Филтрирање На Светлина Делукс Прилагодливи Лизгачки Панели

DEN 0.33
Износ

Чикологија Делукс Прилагодливите Лизгачки Панели се оптимални за внесување модерен стил и елеганција во секој дом. Многу разноврсна, тие се совршени за сѐ, од двор и француски врати до разделувачи на простории и врати од плакарот. Со луксузното издание, уживајте во полиран изглед, комплетен со соодветна валанс на ткаенина, контрола на двојно стапче и долни шини координирани во боја. Достапни во различни природни ткаени материјали и ткаенини, тие се стилски, економични решенија. Изберете материјал богат со текстура за да инспирирате чувство на истражување или одлучете се за мазна ткаенина совршена за минималистички дизајн. Тие се современ одговор на вертикални ролетни, со пошироки панели од ткаенина, без звуци на чукање. Дизајниран имајќи го предвид клиентот, направивме инсталација ветре. Вклучени во пакувањето е целиот хардвер за инсталација на таванот и ѕидот, и внатре и надвор од рамката. Телескопската патека е прилагодлива насекаде од 44 до 80 инчи широк. За пошироки потреби, две песни можат да се инсталираат една до друга за беспрекорен изглед. Секој од четирите панели е широк 22 инчи и висок 96 инчи. Едноставно исечете ја висината на панелот до она што ви треба и инсталирајте ги долните шини за финиш со сопствен изглед. Изградени безжични со мазна патека, овие панели можат да се отворат од десно кон лево, лево кон десно и десно надолу по центарот. Нашите безжични панели се безбедни за мали деца и домашни миленици. Мерење : Прилагодлива Големинаовој производ е прилагодлив и во Ширина и Во Висина. Ширината е прилагодлива од 44 " до 80". Висината е скратена до максимум 96". ТКАЕНИНА : Филтрирање На Светлина : 100% Полиестерско предиво. ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА : Прилагодлива Шина 44" до 80 "широки панели Со Должина До 96" високи. Модерна надградба на вертикални ролетни за да додадете убавина и приватност на големите прозорци, како што се вратите на дворот, француските врати или вратите на балконот. НАЈДОБРО за : лизгачка стаклена врата, француска врата, врата од двор, врата од балкон, врата од плакарот, делител на простории, големи и широки прозорци. ВКЛУЧУВА : валанс координиран во Боја, стапче и долна шина за целосен изглед. БРЗА ИНСТАЛАЦИЈА : вклучен Е целиот хардвер и упатства. Ако ви треба мала помош, погледнете ги нашите видеа со упатства на You Tube. ФЛЕКСИБИЛНО МОНТИРАЊЕ : Ѕид или таван, за внатре или надвор од рамката. ВНАТРЕ ВО МОНТИРАЊЕ : потребна е минимална длабочина од 1,5 инчи; 3-инчен за испирање; НАДВОР ОД МОНТИРАЊЕ : потребна е висина на држачот од 2,125 инчи. ДИЗАЈНИРАН за : Додавање убавина, создавање приватност, филтрирање на светлината, посебна област, криење простор. ПРЕПОРАЧАНИ СОБИ : Дневна соба, спална соба, канцеларија, кујна, расадник.

R

Им се допаѓа и на купувачите