.

.

Корона Менс Маица

Корона Менс Маица

DEN 2.33
Износ

Мека и релаксирачка за летните денови напред! Оваа Машка корона маичка има графички принт на логото на вашиот омилен бренд со кратки ракави и дизајн без ознаки за дополнителна удобност. Колку освежувачки! Моделот е 6'1" и носи големина М. Кринек. Ознака-помалку внатрешна за дополнителна удобност . Кратки ракави. Графички принт напред со суптилни, засенчени детали за плажа и палма. - Корона, Сите Права Се Задржани. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Машки Корона Маици.

R

Им се допаѓа и на купувачите