.

.

амуса Женски Печатени Трегери Двоен Џеб Коноп Секојдневен Комбинезон жени ромпер

амуса Женски Печатени Трегери Двоен Џеб Коноп Секојдневен Комбинезон жени ромпер

DEN 591.68
Износ

Големина : С Половината : 104см/40,94" Колк : 170см/66,93" Должина : 133см/52,36"Големина : М Половината : 106см/41,73" Колк : 174см/68,50" Должина : 135см/53,15"Големина : Л Половината : 108см/42,52" Колк : 177см/69,69" должина : 137см/53,94"големина : xl половината : 110см/43,31" колк : 180см/70,87" Должина : 139см/54,72"големина : 2хл половината : 112см/44,09" колк : 183см/72,05" Должина : 141см/55,51"Сезона : летни женски печатени кратки ракави Обична кошула Со Копчиња : стандарден Пол : женскиматеријал : есенска билка5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Должина на ракавот : Без Ракави Како да се мие : Рачно перење во ладна вода,закачување или сушење : Секојдневен, Моден1пц женски трегери3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.2. Кул е за носење.1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!Прилика : Дома, Секојдневно Вклопување : Одговара на големината и Одличен Материјал : овој комбинезон е супер мек и удобен. €Карактеристики : жени ромпери без ракави, со опуштен дизајн, симпатична и стилска облека за жени. Во прилика : комбинезоните за панталони за жени е убаво да се комбинираат со маици, резервоар, кроп топ, блуза итн. Одлично е за летна плажа, домашна облека,секојдневно носење, одмор, совршен избор со Маици, блузи, блуза и многу повеќе.

R

Им се допаѓа и на купувачите