.

.

Гедор Двоен отворен завршен клуч

Гедор Двоен отворен завршен клуч

DEN 574.40
Износ

Гедор 6 13х15 двоен отворен клуч 13х15 мм Гедор 6 13х15 двоен отворен клуч 13х15 Мм Моќни вилици : заземјување токму до точната номинална големина за оптимални контактни области Висока јачина на свиткување - не се фрактурира или расцепува при преоптоварување, со што се минимизира ризикот од Преоптоварување со повреди означено со деформација Безбеден зафат благодарение на Тенок Профил Вратило Не-отсјај мат хромирана завршна обработка со врвен индустриски квалитет За најтешка континуирана употреба Acc. ДО DIN 3110, ISO 3318, ISO 1085, ISO 10102 Тенок модел, ОВАЛНА оска GEDORE ванадиум челик 31 Cr V3, глави фино полиран,хромирани.

R

Им се допаѓа и на купувачите