.

.

14к Бело Жолто И Розово Злато Три Линии Извртени Обетки За Жени

14к Бело Жолто И Розово Злато Три Линии Извртени Обетки За Жени

DEN 1215.84
Износ

Jew Накит 14к Бело Жолто И Розово Злато Три Линии Извртени Обрач Женски Обетки 16ММ Х 16мм 14к ЗЛАТО ЗАГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат од 14к. Вклучена Е Елегантна Кутија За Накит. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Jew Накит.

R

Им се допаѓа и на купувачите