.

.

Смарагд Фудбал Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Смарагд Фудбал Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 1.33
Износ

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипа Вратот Бела Смарагд Фудбалска Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Смарагден Фудбал отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

R

Им се допаѓа и на купувачите