.

.

Пекарски Торта Крем Шпатула Тесто Путер Тесто Стругалка Алатки За Печење Стругалка Алатки За Печење А

Пекарски Торта Крем Шпатула Тесто Путер Тесто Стругалка Алатки За Печење Стругалка Алатки За Печење А

DEN 2.33
Износ

Пластична Торта Крем Тесто Од Шпатула Путер Стругалка Алатки За Печење Опис : Пластична Торта Крем Тесто Од Шпатула Тесто За Путер Мека Стругалка Алатки За Печење Кујнски Додатоци Карактеристика : Се Користи за сечење или делење на тестото, а исто така и за гребење на вишокот брашно и тесто од работната површина.Издржлив полипропиленски сад стругалка.Мекиот материјал помага да се добие последната капка тесто или брашно.Играјте ја кривата или обликот на bowl.It може да се користи и на рамни површини.Спецификации : Материјал : Ппцолор : Зеленапликација : за сечење тесто, стружење колачи итн.Забелешки : 1. Ве молиме дозволете 1-3мм се разликува поради рачно мерење.2. Поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја прикаже вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето.Вклучени : 2 Х Стругалка За Тесто Пластична Торта Крем Тесто За Шпатула Путер Стругалка Алатки За Печење Опис : Пластична Торта Крем Тесто За Шпатула Тесто За Путер Мека Стругалка Алатки За Печење Кујнски Додатоци Карактеристика : Се Користи за сечење или делење на тестото, а исто така и за гребење на вишокот брашно и тесто од работната површина.Издржлив полипропиленски сад стругалка.Мекиот материјал помага да се добие последната капка тесто или брашно.Играјте ја кривата или обликот на садот. Може да се користи и на рамни површини.Спецификации : Материјал : Ппцолор : Зеленапликација : за сечење тесто, стружење колачи итн.Забелешки : 1. Ве молиме дозволете 1-3мм се разликува поради рачно мерење.2. Поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја прикаже вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето.Вклучени : 2 Х Тесто Стругалка.

R

Им се допаѓа и на купувачите