.

.

Каталина Твист Бандау со појас едно парче

Каталина Твист Бандау со појас едно парче

DEN 559.84
Износ

Класичен со пресврт, со ремени или без, ова е свежо преиспитување на класичен дизајн на едно парче. Резултатот е ласкав и елегантен, но сепак без напор шик. Парови подеднакво добро и со шампањ и лимонада. Нашиот модел носи мала големина. Таа обично носи стандардна големина на фустанот во САД 4, градник со големина 34 C и има 28 половини и 38 колкови.; Содржина на ткаенина : 88% најлон/12% спандекс; Отстранливи чаши; Страничен тресење; Отстранливи и прилагодливи ленти; Градник на полица; Каталина Твист Бандау со појас едно парче.

R

Им се допаѓа и на купувачите