.

.

Лангвик Девојки Обичен Дуксер Кратки Ракави Шарени Врвови И Песна Шорцеви Костум За 6 Години

Лангвик Девојки Обичен Дуксер Кратки Ракави Шарени Врвови И Песна Шорцеви Костум За 6 Години

DEN 2.00
Износ

Материјал : . 95% Памук, 5% Спандекс. Изработени од висококвалитетна ткаенина, удобна и дише,. пријателски за кожата на вашите деца. Не е лесно да се збрчка или избледи по миењето. Функција : . Девојки врвови со едноставен врат на екипажот, еднобојна боја, маичка со пруги со кратки ракави и лабаво вклопување, релаксирачки стил. Шорцевите се еластичен дизајн на половината ги прават децата поудобни и поудобни. Забелешка : лакот е декорација, а не вратоврска. Големина за девојчиња 6-15 години мали или големи деца. Прилики : . Комплетот шорцеви од 2 парчиња за девојки е добар подарок за вашите деца, подарок за роденден или подарок за одмор. Овој дводелен сет е совршен за спорт или игра. Совршен за секојдневен, вежбање, фитнес,. трчање, вежбање, училиште, спиење, лежење низ куќата или секојдневно носење. Натпревар : . 2 ПАРЧИЊА шарени врвови и шорцеви сетови се толку убави и меки, тие можат да бидат атлетски облека сетови или 2 парчиња дневна облека/. пижами поставува. Можете да го носите како соодветна облека, или можете да ја усогласите вашата омилена облека со блузи и шорцеви. Цврстите бои можат да одат со повеќето чевли и се одлични како повеќесезонски Избор Што Го Носат Децата. Девојки Поставува. Блузи И Шорцеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите