.

.

Јумилаве Сандали Жени Средни Потпетици Високи Потпетици Отворени Прсти Римски Плетенки Средна Пета Надворешно Носење Сандали Летни Удобни Дневни Едноставни Обув

Јумилаве Сандали Жени Средни Потпетици Високи Потпетици Отворени Прсти Римски Плетенки Средна Пета Надворешно Носење Сандали

DEN 3.33
Износ

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,25" Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24 см/9,45" Големина : 39 САД : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 ЕУ : 38 ЈП : 24,5 см ЦН : 245 должина на стапалото : 24,5 СМ/9,65" ГОЛЕМИНА : 40 САД : 8 велика британија : 6 еу : 39 јп : 25 см цн : 250 должина на стапалото : 25 см/9,84" ГОЛЕМИНА : 41 САД : 8,5 ВЕЛИКА британија : 6,5 ЕУ : 40 Јп : 25,5 см цн : 255 должина На стапалото : 25,5 СМ/10,04" ГОЛЕМИНА : 42 сад : 9 велика британија : 7 ЕУ : 41 јп : 26 СМ ЦН : 260 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26см/10.24" стил : ПРИНЦЕЗА,секојдневна,Едноставна погодна за одење на отворено,забава,одмор,ЗАБАВА,РАБОТА,СВАДБА и ДРУГИ ПРИЛИКИ тоа е стилски избор за СЕКОЈА пригода, како Што Се Дневни патувања, одмори, забави итн.Пакет : 1 Пар Женски Чевлиобични чевли,чевли На Плажа, чевли за венчавки, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесни За дишење Лесни За носење Полетување!Сцени : Внатрешно И Надворешно, Мода, Слободно Време Овие секојдневни сандали беа дизајнирани за секојдневно носење и убаво вклопување. Женски Сандали Удобни Летни Облечени Сандали. Лесна, флексибилна конструкција се движи со вас. Одење станува бриз со овие удобни сандали за жени. Повеќе не грижете се дали вашите сандали ќе се лизгаат за време на вашите омилени летни активности!.

R

Им се допаѓа и на купувачите