.

.

Атлетски работи Машки и големи машки 9 Активни шорцеви од мрежа, до големина 5xl

Атлетски работи Машки и големи машки 9 Активни шорцеви од мрежа, до големина 5xl

DEN 0.67
Износ

Овие активни шорцеви од атлетски дела сигурно ќе станат редовен дел од вашата рутина, без разлика дали работите надвор или само се дружите. Удобно, стилски и натоварен со карактеристики за изведба за да ви помогнеме да ве оладат и суви, тие се задолжителни за што и да има вашиот ден. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 9 "ИНСЕАМ. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ocketsебови : 2 џебови од предниот цвест држат најважни. Карактеристики : ткаенина за влага со влага со влага за да ви помогне да се олади и суви. Активни шорцеви за мажи и големи мажи од атлетски дела. Атлетски работи Активни шорцеви за мрежни мрежи за мажи и големи мажи, до големина 5xl. Атлетски дела. Повлечен стил; Еластична половината со влечење. Driworks влага. Отворени џебови на страни. Перфорирано тело на мрежа. 100% полиестер. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво средно, средно железо, не користете омекнувач на ткаенини. Направено во Индонезија. Кошаркарски шорцеви за мажи од атлетски дела.

R

Им се допаѓа и на купувачите