.

.

Без Бруси Играчка За Пица, Играчка За Сечење Пица, Симулација На Боја На Боја Кујнска Играчка, Домашна Кујна За Играчка За Сечење Пица За Бебиња

Без Бруси Играчка За Пица, Играчка За Сечење Пица, Симулација На Боја На Боја Кујнска Играчка, Домашна Кујна За Играчка За Сечење

DEN 639.52
Износ

Без Играчка За Пица бурс, Играчка За Сечење Пица, Симулација На Боја На Боја Кујнска Играчка, Домашна Кујна За Играчки За Сечење Пица За Бебиња Спецификација : Состојба : Тип На Ставка : Симулација На Играчки За Пица Материјал : Дрво Соодветна Возраст : 36 месеци и погоре одржување : Избришете со полу-влажно бришење : Како што Е Прикажано Во Списокот Со Слики : 1 x Шасија 1 x Нож За Пица6 x Пица 18 Х Материјал Парче1 Х Стругалка Нож Разновидни Бои И Додатоци, Нека Бебињата Ги Перцепираат Боите И Ги Препознаваат Работите Кога Играат. Бебето ги имитира движењата на возрасните, го доживува вистинското чувство за сечење храна, ја подобрува практичната способност на бебето и ги вежба рафинираните движења на рацете. Ножеви специјално дизајнирани за бебиња, со масни заоблени агли и без бруси, безбедни за употреба. 6 видови материјални парчиња, богата шема, боја на боја, бебето може да знае за процесот на правење пица.

R

Им се допаѓа и на купувачите