.

.

Стаклена Градина со Сидра И Јажиња, Жични Полици, Преголема Стаклена Градина За Балкон Во Дворот На Градината, Зелена Покривка За ЈП, Лесна За Склопување, 56.3 28.7 76.8 во

Стаклена Градина со Сидра И Јажиња, Жични Полици, Преголема Стаклена Градина За Балкон Во Дворот На Градината, Зелена Покривка

DEN 7199.84
Износ

Инвестирајте во Стаклена Градина За Да Го однесете вашето градинарско искуство на следното ниво. Преголемата стаклена градина е совршена за оние кои сакаат да одгледуваат свои производи, но се борат со суровите временски услови, штетници и мали животни. Направено со издржливи и висококвалитетни материјали, обезбедува долготрајна заштита од мраз и прекумерно изложување на сонце. Стаклена градина вклучува 4 жични полици, секоја со максимален капацитет на тежина од 22 килограми, обезбедувајќи доволно простор за растење и процут на вашите растенија. Покрај тоа, обилните димензии од 56,3(L) X 28,7(W) x 76,8(H) инчи ви овозможуваат удобно да одите за да присуствувате на вашите растенија без напор.Благодарение на својата врата со патент, нашата стаклена градина нуди супериорна вентилација и лесен пристап. Можете лесно да ја контролирате околината за вашите растенија со прилагодување на вратата за регулирање на температурата, влажноста и топлината во текот на денот и ноќта. Без разлика дали е за циркулација на воздухот или лесно наводнување, дизајнот со патент обезбедува лесен пристап за да се обезбеди успех на вашите растенија во текот на нивните циклуси на раст.Стаклена Градина За Одење На Метеоролозите е релативно лесна за склопување со минимален напор благодарение на неговата лесна (нето тежина : 11 килограми) и без склопување потребно за алат. Следејќи ги упатствата дадени во упатството, можете лесно да ја поставите стаклена градина за неколку минути. И ако сакате, можете да го гледате и нашето видео за склопување за чекор-по-чекор водич. Инвестирајте во Стаклена Градина За Заштита на Временските Услови и однесете ја вашата градинарска игра на следното ниво. Со оваа стаклена градина, можете да уживате во градинарството преку целата година, да доживеете поголеми приноси и повисок квалитет на производите. Отворено Мини Градина Стаклена Градина. Пластична Обложена Челична Рамка За Поддршка. Полици Преносни Зелена Куќа Комплет За Двор.

R

Им се допаѓа и на купувачите