.

.

Машки Маици Графички Дозвола Мажи Секојдневен Круг Вратот Долг Ракав Пуловер Печатени Маица Блуза Блузи

Машки Маици Графички Дозвола Мажи Секојдневен Круг Вратот Долг Ракав Пуловер Печатени Маица Блуза Блузи

DEN 351.84
Износ

Мажи Обичен Тркалезен Врат Пуловер Со Долги Ракави Печатена Маица Блуза Врвовкарактеристики : изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилските отпечатоци прават да изгледате добро веднаш штом ќе се појавите. Спарете го со вашите омилени спортски панталони, итн. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Прилики : дневно, спорт, дома, итн.Сезона : Пролет/лето/Aut : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Мажи Блузи : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94 "Должина : 72см/28.35". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Должина : 73см/28.74". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.09 "Должина : 74см/29.13". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116см/45.67 "Должина : 75см/29.53". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Должина : 76см/29.92". Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 124cm/48.82 "Должина : 77cm/30.31". Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 128cm/50.39 "Должина : 78cm/30.71". Големина : ХХХХХХЛ Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 132cm/51.97 "Должина : 79cm/31.10" Машки Маици Графички Дозвола Мажи Повик Круг Вратот Долг Ракав Пуловер Печатени Маица Блуза Блузи. Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден за сите Сезони. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Летен Клиренс, дозвола За Fall, Дозвола За Топла Продажба, Дозвола За Жени Плус Големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите