.

.

мишуовоти влечки за жени жени чевли за уста од риба мода рамна сандала платформа влечки за плажа со светки летни секојдневни модни сандали

мишуовоти влечки за жени жени чевли за уста од риба мода рамна сандала платформа влечки за плажа со светки летни секојдневни

DEN 0.33
Износ

Ве молиме запомнете : нашата големина Е азиска големина, можеби малку помала. Ви предлагаме да изберете поголема големина според заедничката големина. Пред да нарачате, проверете ја бојата и големината на производот, како и адресата и информациите за контакт што ги оставивте зад себе. Ви благодариме очекуваното време на испорака за овој производ е 10-15 дена големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,25" Ширина На Стапалото : 8,5 см/3,4" Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24 см/9,45" Ширина На Стапалото : 9 см/3,5" големина : 39 сад : 7.5 велика британија : 5.5 еу : 38 цн : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24.5 СМ/9.65" нога широк : 9цм/3.5" големина : 40 сад : 8 велика Британија : 6 Еу : 39 цн : 250 нога должина : 25СМ/9.84" НОГА ШИРОК : 9.5 см/3.7" големина : 41 сад : 8.5 Велика Британија : 6.5 еу : 40 цн : должина од 255 стапки : 25,5 см/10,04" широк стапало : 9,5 СМ/3,7" ЖЕНСКИ ЧЕВЛИ ЗА УСТА ОД РИБА МОДНИ рамни сандалски платформи Со Светки влечки за плажа Летни секојдневни модни Сандали Карактеристики : покажете ја вашата мода : мекиот горен дизајн со Ретро НОСИ ШИК и СОВРЕМЕН СТИЛ на вашата облека. Тоа е стилски избор за секоја пригода, како што се дневни патувања, одмори, забави итн. Главен во вашата гардероба : овие модерни и вкусни секси предмети одат добро со вашите омилени фустани, здолништа, фармерки и шорцеви. Гумен Ѓон : Лесен, нелизгачки, одличен ѓон за апсорпција на удари, ве Тера да одите постабилно и да стоите со часови, без никаков напор или нерамнотежа. Забелешка : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики. Специфики на предметот : Горен Материјал : Стп Ѓон Материјал : Стил На Гумени Прсти : Тркалезна Пета Висок Стил : Метод На Рамно Затворање : Лизгачки Чевли Висока Пета : 2м/0,8" Висина На Платформата : 1м/0,4" Пакет : 1 Пар Чевли Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ ЦН Должина На Стапалото Широк 41 8,5 6,5 40 255 25,5 см/10,04" 9,5 см/3,7" Големина : 41 сад : 8.5 велика БРИТАНИЈА : 6.5 Еу : 40 Цн : 255 Нога Должина : 25.5 См/10.04" Нога Широк : 9.5 см/3.7" 1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото. 2.Погоден за совпаѓање со многу различни алишта и секојдневно носење, како што е фустанот. 3.Врвен дизајн стилски, вид, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете. 4.Овие стилски и едноставни чевли совршени за секоја пригода, плажа, парк, базен или нормално секојдневно use.It ви овозможува да одите непречено и да стоите со часови без да се чувствувате уморни или неурамнотежени. 5.Едноставната и модата ве прават попривлечни.

R

Им се допаѓа и на купувачите