.

.

Ханес XTemp Цврст Панталони

Ханес XTemp Цврст Панталони

DEN 288.00
Износ

Подготвувањето за спиење стана малку поудобно со Цврстите Плетени Панталони за Спиење На Овие Мажи Со Х-Темперамент. Технологијата X-Temp е создадена за да се прилагоди на температурата на вашето тело, одржувајќи ве ладни кога е топло или топло кога е студено надвор. Направено со ребрест и покриен еластичен појас за ваша удобност и безбедност и врвка за влечење за прилагодување на вклопувањето за да бидете секогаш удобни. Технологијата X-Temp е дизајнирана да се прилагоди на вашата температура. Удобно ханес логото Удобност Флекс Појас. Ознака-бесплатно за удобност без чешање. Еластичен појас со врвка за влечење. Копче лета. Џебови на цвест.

R

Им се допаѓа и на купувачите