.

.

Јаделе Облека Жените Тука Риба Риболов Резервоарот Врвот Розова

Јаделе Облека Жените Тука Риба Риболов Резервоарот Врвот Розова

DEN 351.84
Износ

Ќе ви се допадне да го носите овој забавен врв на вашата следна риболовна авантура. Одлично за патувања до езерото или дури и седење дома сонувајќи за големиот. Кошулата е доволно издржлива за секојдневно носење и перење во машина! Нашите отпечатоци се направени со висококвалитетни мастила и се нанесуваат со комерцијална топлинска преса за светли и живописни дизајни што ќе траат, боите нема да пукнат. 7 јадеше 9 Облека е врвен дизајнер за облека за возрасни и деца. Имаме новина облека за целото семејство! Ви благодариме за поддршка на жените во сопственост и управувани мал бизнис! ЖЕНСКИ РЕЗЕРВОАР ЗА РИБОЛОВ ВРВ : 7 јадеше ограничено ослободување на Врвовите на РЕЗЕРВОАРОТ за РИБОЛОВ на 9 Облеки. Имаме Резервоари Достапни за деца и родители!. ЖИВОТНА КОШУЛА НА ЕЗЕРОТО : Прославете ја сезоната со соодветни кошули за семејството! Совршено за рибарот во вашиот живот. ПОДАРОК ЗА РИБА ЗА НЕА : Удобен, достапен начин за изразување. Без разлика дали купувате за пријатели, член на семејството или сакана личност, сигурно ќе им ставите насмевка на лицето. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Дизајниран И печатен во САД од жени во сопственост и управувани со мал бизнис. Отпечатоците се супер меки и професионално се применуваат на ткаенината. Не можете да го почувствувате отпечатокот на ткаенината што ја одржува ткаенината мека и удобна. Овие отпечатоци не се пегла за пренос, што значи дека не пука или лупи. Оваа облека ќе продолжи да се чувствува и да изгледа одлично дури и по многу перења. Носиме уникатна облека за целото семејство! Дизајниран и печатен Во Такома, WA. РИБА НА : Фатете го ова за вашето следно патување до езерото!.

R

Им се допаѓа и на купувачите