.

.

Сафавиех Вог Мичи Модерен Апстрактен Килим Беж Јаглен 5'3 7'6 5' 8' Внатрешна Дневна Соба, Спална Соба, Трпезарија Црн Правоаголник

Сафавиех Вог Мичи Модерен Апстрактен Килим Беж Јаглен 5'3 7'6 5' 8' Внатрешна Дневна Соба, Спална Соба, Трпезарија Црн Правоаголник

DEN 3312.00
Износ

Прекрасно уникатна, Колекцијата Вог содржи апстрактни обрасци загарантирани да додадат излив на мода во вашиот домашен декор. Моќ-се појави на мешавина од полиестер-полипропилен, овие килими практично не пролеваат за крајна леснотија на грижа. Неетодичните дизајни на овие килими ќе додадат визуелна интрига во вашиот простор за живеење, додека стоите до области со голем сообраќај.Карактеристики : висината на Купот е 0,25 - 0,5 инчи модерен и Современ Стилехичен Апстрактен Тип На Ткаење : Машински Изработен Во Колекцијата Вог на Сафавиех повеќе од 100 години, Сафавиех изработува килими со највисок квалитет и неспоредлив стил. Кликнете тука за да дознаете повеќе.Совет : препорачуваме употреба на подлога што не се лизга за да го задржите тепихот на место на мазни површини.Сите големини на килими се приближни. Поради разликата во боите на мониторот, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Ние се обидуваме точно да ги претставиме сите бои на килим. Ве молиме погледнете го текстот погоре за опис на боите прикажани на фотографијата. Висината на купот е 0,25-0,5 инчи. Модерен И Современ Стил. Шик Апстрактна Шема.

R

Им се допаѓа и на купувачите